© 2004-2005 barilevaturist.com. All rights reserved.    Powered by:
Barileva Turist u formua nė vitin 1991 nė Prishtinė.

Qė nga ajo kohė pandėrprerė, pasagjerėve tanė ju ofrojmė
shėrbime cilėsore nė fushėn  e turizmit, pėrfshirė udhėtimet
me autobus, fluturimet, eskurzionet, aranzhmanet turistike, etj.

Me njė staf tė kualifikuar dhe me shumė pėrvojė, bėjmė qė
udhėtimet dhe fluturimet tuaja tė jenė tė sigurta, tė shpejta dhe
tė rehatshme.